Okrasné travní směsi

 

 

 

Parková směs (dříve parková 1)

Je vhodná pro zatravnění zahrad, sídlišť, parků a zeleně u cest. Snáší sešlapávání, po zasetí rychle vzchází, zachovává stálou barvu po celý rok. Nevyžaduje intenzivní ošetřování.
Doporučený výsev 100-150kg/1ha

 Parková směs exclusive (dříve parková 3)

Základ směsi tvoří jílek vytrvalý, kostřava červená a poháňka hřebenitá. Je složená z druhů a odrůd nižšího vzrůstu s menší tvorbou zelené hmoty. Vytváří plně zapojený okrasný trávník. Je vhodná k vysetí ve středních a vyšších polohách s prům. klimatickými a půdními podmínkami s možností středně intenzívní údržby. Tuto směs doporučujeme pro obnovu zeleně našich měst, parků a zahrad.
Doporučený výsev 100-150kg/1ha

 


Parková směs do stínu

Je určena pro plochy, jejichž světelné poměry ztěžují nebo znemožňují zdárný růst a vývoj trávníku jako jsou parky a zastíněné části zahrad rodinných domů. Součástí travní směsi jsou stínomilné trávní druhy  lipnice hajní a psineček výběžkatý.
Doporučený výsev 150kg/1ha
Parková směs na suchá a slunná místa

Je vhodná pro stanoviště, které jsou celodenně pod přímým slunečním zářením nebo mají horší závlahové podmínky. Dobře přečkává krátkodobé přísušky i střední zátěž.
Doporučený výsev 150kg/1ha

 Regenerační hřištní směs

Jedná se o směs jílku vytrvalého a kostřavy červené. Je vhodná pro regeneraci hřišť před a po fotbalové sezóně. Využívá se také pro obnovování trávníku po zimě.
Doporučený výsev 150kg/1ha

 Hřištní směs (dříve hřištní 1)

Určena pro zatravnění zatěžovaných trávníků - vhodná pro sídliště, rekreační prostory, zeleně u bazénů, koupaliště. Vhodná pro dostihové dráhy a golfová hřiště mimo greeny. Snese sešlapávání, má stálou barvu, nevyžaduje intenzivní ošetřování. V zahradách rodinných domků vhodná při sportovním využívání dětmi.
Doporučený výsev 150-200kg/1ha

 


Hřištní směs professional

Je tvořena hlavně z jílků vytrvalých, lipnic a kostřavy červené. Dalšími komponenty jsou poháňka hřebenitá a bojínek cibulkatý. Velice dobře snáší sešlapávání. Vhodná zvláště pro intenzivně využívané plochy jako jsou fotbalová hřiště nebo sportovní areály - dostihové dráhy. Najde uplatnění i na zahradách rodinných domů.
Doporučený výsev 200-250kg/1ha

 


Golfová směs 1

Hlavním komponentem je kostřava červená a psineček tenký. Je to velmi hustý a jemný trávník pro velmi náročné zákazníky s možností dokonalého ošetřování. Vhodná zvláště pro golfová hřiště a okrasné zahrady.
Doporučený výsev 100-150kg/1ha

 Golfová směs (dříve golfová 2)

Vhodná pro golfová hřiště zvláště dráhy (mimo greeny), najde uplatnění i v zahradách rodinných domů. Vyznačuje se stabilní barvou, snáší i mírné zatěžování.
Doporučený výsev 100-150kg/1ha

 

 

 

 

Aktuality
Kontakt

AGRI Slatinice

Slatinice 302, 783 42
Česká republika

Telefon

+420 585 944 602

Mobilní telefon

+420 605 101 061
+420 727 894 594
+420 737
748 514
e-shop

Internet


agri@agrislatinice.cz www.agrislatinice.cz

Imunoprevence