Obchodní podmínky

Všechny ceny jsou uvedeny jak v českých korunách, tak i v €. 
Neúčtujeme balné, ani manipulační poplatek.

V případě, že jde o nesourodé zboží (např. sazenice jahod, růží nebo křehká plastová MINI pařeniště či skleníčky ... nelze zasílat spolu s těžkými objemnými substráty zemin, 30 kg vápencem či pytli brambor ....) Takovéto zásilky je nutné rozdělit na dva samostatné balíky.

Ceny přepravného naleznete na stránce  ZPŮSOB DOPRAVY. 
Již při vyplnění objednávky zákazník vidí konečnou cenu zásilky.  Po jejím odeslání obratem získává písemný záznam o provedené objednávce. Kurýrním přepravcem GEIS parcel je písemně informován o předpokládaném dodání zásilky.

Připravíme Vám nákup i k osobnímu odběru v termínų, který si sami určíte. 

Tento požadavek uvedete v kolonce poznámka 

Dopravu zásilek zajišťuje kurýrní přepravce GEIS Parcel s.r.o. Dělať celkové hmotnosti 50 kg (viz ZPŮSOB DOPRAVY ). Dojde-li k jejímu překročení, dopravné je nastaveno na nulu a musí byt řešeno individuálně, což platí i o službě Paletový odběr .

Pokud podnikáte na území Slovenské republiky a přejete si zboží fakturovat bez DPH, je nutné uvést DIČ a na tuto skutečnost nás předem upozornit. Požadujeme také zaslání kopie Osvědčení o registraci pro daň z přidané hodnoty. Při nesplnění těchto podmínek po Vás budeme požadovat částku včetně DPH.

 

Ochrana osobních údajů

dle nařízení EU 2016/679 - GDPR

 

Respektujeme Vaše soukromí. Pro vyřízení objednávky, vč. zaplacení a dodání zboží  potřebujeme znát některé Vaše osobní údaje, jako jméno, příjmení, e-mailový a telefonní kontakt, adresu pro doručení a adresu pro fakturaci. Tyto údaje jsou nezbytné pro Vaši identifikaci, vč. případné  komunikace s Vámi.

Vyjmenované údaje z objednávky jsou předávány smluvnímu přepravci GEIS pro řádné dodání zboží a následnou fakturaci za jeho přepravu.

Zpracovateli provozních a účetních podkladů je STORMWARE s.r.o. Jihlava a ORBINET s.r.o.Olomouc

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu „Ověřeno zákazníky“, do něhož je náš e-shop zapojen. Zasílání dotazů a vyhodnocení provedených nákupů provádí Heureka.cz.

Veškeré osobní údaje jsou důvěrné a nejsou poskytovány žádným jiným subjektům. Chráníme je před zneužitím. Budeme je archivovat jen po zákonem stanovenou dobu, tj.max 10 let.

Stisknutím tlačítka DOKONČIT OBJEDNÁVKU vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami