IMUNOPREVENCEIMUNOPREVENCE
je 100 %  prášek z hlívy ústřičné
 


- je prášek z hlívy ústřičné ( Pleurotus ostreatus ) vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn pod dohledem kontrolní organizace, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu.

Pomáhá a učinkuje:
- aktivuje a posiluje imunitní systém
- pomáhá snižovat krevní tlak
- pomáhá při léčbě zánětů
- pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi
- vynikající výsledky při odstraňování příčin kožních onemocnění (atopický ekzem, plísně..)

Charakteristika:
Jedná se o houbu, která se po staletí používá v tradiční čínské a japonské medicíně, k přípravě léčivých tinktur, mastí, suchých směsí apod.. Obsahuje významnou řadu léčivých a pro člověka prospěšných biologicky aktivních látek, jako například vitamíny: B1, B2, B3, B5, B6, D, C, K, proteiny, steroly a řadu stopových prvků Fe, K, P, Na, Zn, Sn, Cr, Cu, B, I. Dále obsahuje mastné kyseliny, aminokyseliny, lovastin, vlákninu a další. Podstatnou přírodní složkou díky které je hlíva ústřičná tak významná jsou glukany. Neocenitelné pro lidský organismus jsou snadno rozpustné β- 1,3 – D glukany. Jedná se o přírodní větvené polysacharidy využívající buňky obranyschopnosti organismu. Jejich dostatečná hladina v organismu urychluje přirozenou regeneraci buněk, zkracuje dobu potřebnou pro odeznění chorob a nemocí, zpomaluje proces stárnutí. Vlivem glukanů dochází ke zvýšení čistící schopnosti buněk imunitního systému a tím k podpoře přirozeného předcházení vzniku civilizačních chorob ( rakovina, cévní příhody, krevní tlak, cholesterol, cukrovka, regenerace vnitřních orgánů…) dále k odstraňování nežádoucích látek s těla ( toxinů, alergenů, cholesterolu a chemikálií ze stravy, léků a prostředí v kterém žijeme ). Tím umožňuje obnovení funkcí nutných pochodů v organismu člověka, ale i zvířat. Zlepšuje metabolismus, čistí střeva, upravuje pravidelnost a kvalitu stolice a močení. Vyčištěný organismus pak dokáže odstraňovat příčiny artrozy, osteoporozy, ekzemů, alergií, zánětů a lépe odolává běžným onemocněním jako je chřipka, angina, nachlazení, ale hlavně příčinám vzniku nejvážnějších civilizačních chorob.

Jednotné parametry glukanu – protože je velice obtížné udržet jednotné parametry glukanu, založil náš producent vlastní pěstování hub, speciální odrůdu, ze které vyrábí glukan. Velice důležité je, aby houby byly zdravé, což mnohé firmy nedokáží zaručit, podle toho se také určuje kvalita glukanu a následně i hotových výrobků. Díky vysoké kvalitě výroby glukanu obdržel náš producent 

                                              Certifikát ISO od renomované švýcarské společnosti SGS.

IMUNOPREVENCE 50g - 100% prášku z hlívy ústřičné

IMUNOPREVENCE je mikronizovaný prášek z hlívy ústřičné ( Pleurotus ostreatus ) vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn pod dohledem kontrolní organizace, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu. 

Dávkování: kávovou lžičku denně vmíchat do hotového jídla. Např. polévka, pomazánka, jogurt, med...

IMUNOPREVENCE - 60 tobolek 100% prášku z hlívy ústřičné

IMUNOPREVENCE je mikronizovaný prášek z hlívy ústřičné ( Pleurotus ostreatus ) vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn pod dohledem kontrolní organizace, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu. 

Složení: želatinová kapsle obsahuje 250mg mikronizovaného prášku Hlívy ústřičné.

Dávkování: Dospělí : 2 tobolky denně, děti 3-12 let: 1 tobolka denně.

IMUNOPREVENCE - 200 tobolek 100% prášku z hlívy ústřičné

IMUNOPREVENCE je mikronizovaný prášek z hlívy ústřičné ( Pleurotus ostreatus ) vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn pod dohledem kontrolní organizace, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu. 

Složení: želatinová kapsle obsahuje 250mg mikronizovaného prášku Hlívy ústřičné.

Dávkování: Dospělí : 2 tobolky denně, děti 3-12 let: 1 tobolka denně.

GANODERMA lucidum - REISHI lesklokorka lesklá 60 tobolek

Mikronizovaný Prášek Z Ganodermy lucidum (Reishi, Lesklokorka lesklá) JE vyrobený nejčistší nejšetrnější metodou z plodnic, Které byly vypěstovány na speciálně připravených substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových latek na Lidský organismus. Celý proces OD vypěstování Hub Az po zabalení dělat prodejních obalů JE prováděn v nasi firme, čímž JE Pro vás zákazníky zaručena kvalita účinnost produktu. Zadny jiný výrobek tohoto DRUHU se nemůže pochlubit výrobou na jednom "dvoře".
 

Ganoderma - Reishi - Lesklokorka JE dosti vzácná houba, rosotucí v Evrope, Asii, Americe. Patri dělat Skupiny chorošovitých hub. Je ceněná pro pestrý obsah léčivých substancí Patri Mezi nejvýznamnější Léčivé houby. V Asii JE používána Pres 4.000 Let. V Cine JE označována Jako houba ČI "Šťastná Bylina" Nebo "rostlina s Duchovní silou" symbolizující zároveň bohatství Dobrého ZDRAVÍ, dlouhověkost dokonce nesmrtelnost. Jako královna léčivých Bylin JE považována dokonce za významnější NEZ ZEN-SEN. 
Lesklokorka JE v asijských zemích po Tišice nechat používána V léčitelství PŘI širokém spektru chorob Jako regulátor krevního tlaku, vvi cukrovce, revmatismu, srdečních chorobách, únavě, nádorových onemocnění, astmatu, Hepatitidě, A, B, C, Sterilite, nespavosti, příušnicích, epilepsii lupénce. V 70. letech minulého století Byli poprvé studovány Její obsahové Látky houba była Klinický zkoušena v nemocnicích v Cine v Japonsku. 
Z plodnic podhoubí Lesklokorky lesklé było izolováno 50 polysacharidů vykazujících karcinostatickou aktivitu. V podstatě se Jedna o lineární (1,3) β - D - glukany na glykoproteiny. Dale z plodnic Byli izolovány triterpenoidy. Jedna se o cyklické hydrofobní uhlovodíky Lesklokorka JE Zatím Jediná Léciva houba u Které Byli zjištěny v takovém Množství. Triterpenoidy působí protizánětlivě nemají Vedlejší Účinky Jako Casto používané protizánětlivé Látky Hormonální povahy - kortikoidy. S rostoucí intenzitou hořkosti se zvyšují i Její Účinky. 
Leklokorka lesklá se používá k přípravě léčivých tinktur, Masti, suchých smesi apod. Extrakty se přidávají dělat jídla, Caje, kávy ....... 
V současnosti Poptávka po produktech z Lesklokorky lesklé Stále vzrůstá. V roce 2005 se produkce odhadovala na 6,000 tun. Hodnota Světové produkce se v dobe Současné odhaduje na 10 Až 30 miliard USD.

Složení: želatinová kapsle obsahuje 200 mg mikronizovaného prášku Ganoderma lucidum.

Dávkování: Dospělí: 2 tobolky denne, děti 3-12 let: 1 tobolka Denne.

Reishi + hlíva ústřičná 120 tobolek

REISHI-GANODERMA

Mikronizovaný prášek z Ganodermy lucidum ( Reishi, Lesklokorka lesklá ) je vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn v naší firmě, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu. Žádný jiný výrobek tohoto druhu se nemůže pochlubit výrobou na jednom "dvoře".
 

Ganoderma - Reishi - Lesklokorka  je dosti vzácná houba , rosotucí v Evropě, Asii, Americe. Patří do skupiny chorošovitých hub. Je ceněná pro pestrý obsah léčivých substancí a patří mezi nejvýznamnější léčivé houby. V Asii je používána přes 4.000 let. V Číně je označována jako houba či „ šťastná bylina“ nebo „ rostlina s duchovní silou“symbolizující zároveň bohatství dobrého zdraví, dlouhověkost a dokonce nesmrtelnost. Jako královna léčivých bylin je považována dokonce za významnější než Žen-šen. 
Lesklokorka je v asijských zemích po tisíce let používána v léčitelství při širokém spektru chorob jako regulátor krevního tlaku, při cukrovce, revmatismu, srdečních chorobách, únavě, nádorových onemocnění, astmatu, Hepatitidě, A,B,C, sterilitě, nespavosti, příušnicích, epilepsii a lupénce. V 70. letech minulého století byli poprvé studovány její obsahové látky a houba byla klinicky zkoušena v nemocnicích v Číně a Japonsku. 
Z plodnic a podhoubí Lesklokorky lesklé bylo izolováno 50 polysacharidů vykazujících karcinostatickou aktivitu. V podstatě se jedná o lineární ( 1,3 ) β – D – glukany a glykoproteiny. Dále z plodnic byly izolovány triterpenoidy. Jedná se o cyklické hydrofobní uhlovodíky a Lesklokorka je zatím jediná léčivá houba u které byli zjištěny v takovém množství. Triterpenoidy působí protizánětlivě a nemají vedlejší účinky jako často používané protizánětlivé látky hormonální povahy – kortikoidy. S rostoucí intenzitou hořkosti se zvyšují i její účinky. 
Leklokorka lesklá se používá k přípravě léčivých tinktur, mastí, suchých směsí apod. Extrakty se přidávají do jídla, čaje, kávy……. Mnoho dalších inforcí najdete v knize Houby jako lék.
V současnosti poptávka po produktech z Lesklokorky lesklé stále vzrůstá. V roce 2005 se produkce odhadovala na 6.000 tun. Hodnota světové produkce se v současné době odhaduje na 10 až 30 miliard USD.

Hlíva ústřičná

IMUNOPREVENCE je mikronizovaný prášek z hlívy ústřičné ( Pleurotus ostreatus ) vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn pod dohledem kontrolní organizace, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu. Žádný jiný výrobek tohoto druhu se nemůže pochlubit certifikátem o provedení v BIO kvalitě.


Charakteristika:
Jedná se o houbu, která se po staletí používá v tradiční čínské a japonské medicíně, k přípravě tinktur, mastí, suchých směsí, extraktů, výluhů apod.sloužících pro zajištění správných funkcí lidského, ale i zvířecího organismu. Obsahuje významnou řadu pro člověka prospěšných biologicky aktivních látek, jako například vitamíny: B1, B2, B3, B5, B6, D, C, K, proteiny, steroly a řadu stopových prvků Fe, K, P, Na, Zn, Sn, Cr, Cu, B, I. Dále obsahuje mastné kyseliny, aminokyseliny, lovastin, vlákninu a další. Podstatnou přírodní složkou díky které je hlíva ústřičná tak významná, jsou glukany. Neocenitelné pro lidský organismus jsou snadno rozpustné β- 1,3 – D glukany. Jedná se o přírodní větvené polysacharidy, které využívají buňky obranyschopnosti. Jejich dostatečná hladina v organismu urychluje přirozenou regeneraci buněk, zkracuje dobu potřebnou pro odeznění chorob a nemocí, zpomaluje proces stárnutí. Vlivem glukanů dochází ke zvýšení čistící schopnosti buněk imunitního systému a tím k podpoře přirozeného předcházení vzniku civilizačních chorob. Dochází k odstraňování nežádoucích látek s těla ( toxinů, alergenů a chemikálií ze stravy, léků a prostředí ve kterém žijeme ). Tím umožňuje obnovení funkcí nutných pochodů v organismu člověka i zvířat. Zlepšuje metabolismus, čistí střeva, upravuje pravidelnost a kvalitu stolice a močení. Vyčištěný organismus pak dokáže odstraňovat příčiny artrozy, osteoporozy, ekzemů, alergií, zánětů a lépe odolává běžným onemocněním jako je chřipka, angina, nachlazení, ale hlavně příčinám vzniku nejvážnějších civilizačních chorob.

Složení: želatinová kapsle obsahuje 118mg mikronizovaného prášku BIO Hlívy ústřičné + 118mg mikronizovaného prášku Reishi + 15mg vitamínu C.

Dávkování: Dospělí : 2 tobolky denně, děti 3-12 let: 1 tobolka denně.

Certifikát o zdravotní bezpečnosti

Aktuality
Kontakt

AGRI Slatinice

Slatinice 302, 783 42
Česká republika

Telefon

+420 585 944 602

Mobilní telefon

+420 605 101 061
+420 727 894 594
+420 737
748 514
e-shop

Internet


agri@agrislatinice.cz www.agrislatinice.cz

Imunoprevence