Obchodní podmínky

Všechny ceny jsou uvedeny jak v českých korunách, tak i v €. 
Neúčtujeme balné, ani manipulační poplatek.

V případě, že jde o nesourodé zboží (např. sazenice jahod, růží nebo křehká plastová MINI pařeniště či skleníčky ... nelze zasílat spolu s těžkými objemnými substráty zemin, 30 kg vápencem či pytli brambor ....) Takovéto zásilky je nutné rozdělit na dva samostatné balíky.

Ceny přepravného naleznete na stránce  ZPŮSOB DOPRAVY. 
Již při vyplnění objednávky zákazník vidí konečnou cenu zásilky.  Po jejím odeslání obratem získává písemný záznam o provedené objednávce. Kurýrním přepravcem GEIS parcel je písemně informován o předpokládaném dodání zásilky.

Připravíme Vám nákup i k osobnímu odběru v termínų, který si sami určíte. 

Tento požadavek uvedete v kolonce poznámka 

Dopravu zásilek zajišťuje kurýrní přepravce GEIS Parcel s.r.o. Dělať celkové hmotnosti 50 kg (viz ZPŮSOB DOPRAVY ). Dojde-li k jejímu překročení, dopravné je nastaveno na nulu a musí byt řešeno individuálně, což platí i o službě Paletový odběr .

Ochrana osobních údajů

Respektujeme Vaše soukromí. Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některé Vaše osobní údaje. Tyto údaje chráníme před zneužitím.

Informace JSOU nezbytné pro Vaši identifikaci, jako kupujícího. Používáme je k realizaci zaúčtování Vaší platby, za účelem správně dodávky zboží a ke komunikací s Vámi.

Vaše osobní údaje nám umožní provést nezbytné účetní operace:

  • vyhotovit daňový doklad obvykle vyžadovaný oběma stranami,
  • identifikovat Vaši platbu, je-li učiněna bankovním převodem.

Veškerá osobní údaje jsou důvěrné a nejsou poskytovány žádným jiným subjektům.